Menu

Přihlášení

Vítejte

     V dnešní době již nikdo nepochybuje o významu zdravého životního stylu. Spolu s vysokým pracovním vytížením roste i význam účinné relaxace a odpočinku lidí, stejně jako zvyšování jejich fyzické kondice. Naším cílem je vytvořit příjemné prostředí, ve kterém je možné upevnit tělesné i duševní zdraví návštěvníků. Máme omezené prostorové možnosti navržené pro dva partnery. V kontrastu k velkým relaxačním centrům však poskytují příjemný pocit soukromí. V naší infrasauně nebudete nikdy s někým cizím. Podporujeme rodiny s dětmi a myslíme také na zaměstnavatele poskytující zaměstnanecké benefity.

 

     Ekonomická efektivita malých zařízení je samozřejmě nižší, přesto se snažíme udržet cenu na úrovni velkých provozů. Navíc poskytujeme možnost využití méně obvyklých a nadstandardních služeb jako poslech hudby během relaxace z vlastních CD. V blízké době pořídíme také přehrávač DVD s kvalitním TV monitorem.

 

     V rámci komplexnějšího přístupu k lidskému zdraví se u nás můžete seznámit s produkty čínské medicíny Tiens a s kosmetickými přípravky Mary Kay. Samozřejmostí je výběr balených nápojů.

 

 

 


Dům s infrasaunou nepřehlédnete ...
25.11.2013
Vstupte prosím
25.11.2013
Samostatný vchod do infrasauny je až u garáže
25.11.2013
Celkový pohled
25.11.2013
Balené nápoje
25.11.2013
Sprcha
25.11.2013
Ukázka přírodních produktů čínské medicíny Tiens
25.11.2013

Novinky

04.01.2016 - Omezená funkčnost stránek
Prosíme registrované zákazníky, aby svoji objednávku v rezervačním systému poslali zároveň na e-mail infra@infrasauna-svitavy.cz. Změna mobilního operátora bohužel přinesla nespolehlivost automatického odesílání upozornění na novou rezervaci. Problém řešíme, děkujeme za porozumění.
Čtěte více...
Není zvolen obrázek

03.09.2015 - Léto končí, infrasauna začíná...
Po letní přestávce zahajujeme provoz, těšíme se na vás!
Čtěte více...
Není zvolen obrázek

23.04.2014 - Infrasauna v barvách

Odstranili jsme nespolehlivost předchozích zářivek a zároveň jsme rozšířili aktivity studia o chromoterapii. Přijďte vyzkoušet, nastavte si svoji barvu osvětlení studia pro ještě příjemnější pobyt.

Čtěte více...
Studio v purpuru

Strana: 1 2 3 4 5 >další>
Čeština